Štátna dotácia – dotácie na OZE

Dotácie sú poskytnuté na nasledovné typy produktov: slnečné kolektory, fotovoltaické panely, tepelné čerpadlá, veterné turbíny a kotly na biomasu. Fotovoltaické elektrárne – využite štátnu dotáciu na fotovoltaiku a využívajte fotovoltaiku nielen na ohrev vody, tak ako stovky našich spokojných zákazníkov. Neváhajte a kontaktujte nás cez nižšie uvedené linky na dopytové formuláre. Tešíme sa na Vás

Ako postupovať pre získanie štátnej dotácie na OZE

 • Vyplňte a odošlite formulár

  Náš formulár sme priravili tak, aby sme z prvotnej komunikácie odhadli Vaše požiadavky a mohli Vám zaslať reálnu ponuku. Neváhajte a vyplňte formulár pre fotovoltaické panely, alebo tepelné čerpadlá. Formulár sa nachádza tu >

 • Bližšie informácie

  Vaše informácie sú pre nás veľmi dôležité. Spracovanie ponuky a samotnú obhliadku miesta inštalácie vykonávame až po potvrdení zaslanej špecifikácie a potvrdenej objednávke z Vašej strany.

 • Obhliadka

  Po potvrdení objednávky je v prípade potreby vykonaná obhliadka Vášho objektu. Prejdeme si umiestnenie fotovoltaických panelov a osadenie jednotlivých prvkov, ako aj samotnej kabeláže.

 • Realizácia

  Obhliadka a dohoda nám umožné realizovať samotný projekt. Po samotnej inštalácii sa zariadenie nastaví, otestuje a spustí. Súčasťou inštalácie sú aj všetky dôležité úkony ako napr. revízia inštalácie.

 • Údržba a servis

  Odovzdaním diela naša spolupráca nekončí. Pravidelná údržba a revízia elektrických zariadení udržuje Váš projekt dlhodobo funkčný.